Остання моя країна Азії цього року (але це не точно) – Камбоджа

В Камбоджі все далеке від звичного – історія, архітектура, кухня – щодня накриває емоціями, але коли я для цього відео записувала підсумкові відповіді на запитання, то бачите як я говорю нормальним тоном, ніби Камбоджа – то ще одна країна із сотень схожих. То вже якась професійна деформація, Таня, де твої емоції!?

Розпочалася моя мандрівка із міста Сіемреп – саме тут знаходиться найбільша релігійна пам’ятка світу Ангкор Ват, точніше увесь комплекс храмів, які я показую в окремому відео. Показую як виглядають вулиці, квартира, кхмерська їжа, ринки, вулиця пабів Pub Street.

Далі їду в Пномпень, столицю Камбоджі, розказую про можливий транспорт в Камбоджі, який вибрали ми і які на які ціни розраховувати. Скільки коштує житло в столиці Камбоджі, яка валюта, що подивитися в місті, де дешево поїсти (спойлер: нічні ринки).

Пляжний відпочинок у Камбоджі теж є, можете замість 2 міст як я, обрати якесь одне біля моря, наприклад Сіануквіль або острів Ко Ронг. Ми просто мало чули про цю країну, бо туризм розквітнув зовсім недавно, а комунізм, Червоні Кхмери, що чинили геноцид власного народу, приніс найгірші руйнування Камбоджі, це було менше півстоліття тому. Після відкриття аеропорту в місті Сіемреп в 2006 році і покращення інфраструктури, туристичний бум стався, побачити Ангкор Ват прямували більше 3 млн щороку, і ще більше після фільму Лара Крофт. Розкрадачка гробниць, де на фоні чудернацького коріння і дерев Ангкора знялася Анджеліна Джолі.

Присядемо на терасі і я відповім на питання про візу, вартість квартир і готелів, що було найдорожчим у поїздці в Камбоджу. Я розумію, що все виглядає далеким доки ви ще не зібралися в Азію, але і сподіваюся, ви оціните цю практичну і чесну інформацію з перших вуст, яку я записую навмисне для українців українською мовою.