Tanya Logo Retina.png
×

Найновіші публікації 

Камбоджа у 2022 🇰🇭 Сіемреп і Пномпень

September 18th, 2022

У цьогорічній мандрівці Азією Камбоджу я залишила наостанок, і спектр емоцій від неї важко передати. Деякі речі я бачила і чула вперше за ті 3 тижні в Сіемрепі і Пномпені, деякі міфи про Камбоджу не підтвердилися і я цьому дуже радію.

Read more

Ангкор-Ват - восьме чудо світу? 🇰🇭 Камбоджа вражає!

September 16th, 2022

Чому Ангкор-Ват не увійшов у список 7 нових чудес світу? Це найбільша релігійна пам’ятка у світі, храмовий комплекс займає 162 гектари!

Read more

Куала-Лумпур 🇲🇾 Вежі-близнюки Петронас, печери Бату, чайнатаун, вулична їжа

September 6th, 2022

Малайзія - не зовсім типова країна Азії, а столиця Куала-Лумпур вражає поєднанням хмарочосів і бізнес центрів із китайськими кварталами і навіть селом посеред мегаполісу. Найвищі вежі-близнюки в світі, найдивовижніший храм у старовинних печерах із мільйонами відвідувачів щорічно.

Read more

Острів Борнео і Сандакан 🇲🇾 Малазійський заповідник орангутангів і сонячних ведмедів

August 30th, 2022

Острів Борнео - третій за розміром острів на Землі, розділений між трьома країнами: Малайзія, Індонезія та Бруней. На малазійській частині, біля міста Сандакан метою мого візиту був заповідник для орангутангів, де популяцію цих багатостраждальних приматів відновлюють, фактично оберігаючи і відгодовуючи з малесенького віку. Не менш вражають сонячні ведмеді, дуже рідкісні маленькі ведмедики із довжелезним язиком.

Read more

Моє улюблене місто в Таїланді

June 12th, 2022

Чіангмай здався мені найкращим містом Таїланду, а там же навіть немає моря. Зате він має більше 300 буддійських храмів, різноманітні ринки і крафтові виробництва, і ще тут відбулося моє незвичне знайомство зі слонами у реабілітаційному центрі.

Read more

Моє відео про Мачу-Пікчу зайняло перше місце в конкурсі коротких фільмів

July 27th, 2021

Емоції переповнюють! Моє відео про Мачу-Пікчу зайняло перше місце в конкурсі коротких фільмів Voyagemakers. Дякую сестрі, що отримала замість мене винагороду в Києві поки я знімаю нові відео з нових країн.

Read more